Andrzejki w szkole

Działania uczniów i uczennic: "3. Organizujemy dzień integracyjny lub noc integracyjną dla uczniów szkoły, podczas których każda klasa jest odpowiedzialna za przygotowanie poszczególnych elementów wydarzenia."

Dodano: 10.04.2022

1. Opracowanie planu Organizacja Andrzejek w szkole z podziałem na zadania dla każdej klasy od klasy trzeciej do ósmej. - listopad 2021

a) zorganizowanie spotkania z przedstawicielami każdej klasy;

b) przedstawienie wstępnej wersji realizacji przedsięwzięcia;

c) dyskusja nad możliwością przeprowadzenia wydarzenia – uwzględnienie głosów przedstawicieli poszczególnych klas

2. Ustalenie zasad bezpiecznego przeprowadzenia wydarzenia.

a) ustalenie stanowisk dla poszczególnych klas;

b) zasady przemieszczania się uczniów w trakcie wydarzenia.

3. Przeprowadzenie wydarzenia – Andrzejki w szkole.

Przebieg wydarzenia:

Każda klasa miała własne stoisko z wróżbami, które wcześniej uczniowie przygotowywali według własnego pomysłu. Pozostali uczniowie mogli przyjść i korzystać z wróżby.

W ten sposób integrowaliśmy się i wesoło bawiliśmy.

Przed pandemią Andrzejki były tradycją w naszej szkole i zawsze pobudzały kreatywność uczniów.

Władze samorząd uczniowskiego każdej klasy i uczniowie tych klas.

Rozmieszczenie klas tak, by nie gromadzić dużej liczby uczniów w jednym miejscu ze względu na pandemię.

Zaangażowanie większości uczniów.