Wybory do władz SU

Wybory i kwestie formalne: "1. Przeprowadzamy wybory do władz SU zgodnie z zasadami i procedurami opisanymi w poradniku CEO"

Dodano: 13.04.2022

Kiedy odbyły się wybory?
22 październik 2021

Pod koniec października odbył się tydzień wyborczy w trakcie którego kandydaci (w tym roku 3) mogli przedstawić swoje postulaty i zachęcić uczniów do głosowania na nich. Odbyła się również debata w trakcie której kandydaci odpowiedzieli na pytania pozostałych kandydatów, a następnie pytania zgromadzonych uczniów. Wybory były powszechne, równe, bezpośrednie i tajne.

Dyrekcja Szkoły, kandydaci na przewodniczącego, uczniowie oddający głos w wyborach, nauczyciele

Zorganizowanie debaty

Mimo tego, że realizacja debaty okazała się dużą trudnością, jesteśmy z niej bardzo zadowoleni i uważamy ją za największy sukces

Linki związane z realizacją wyzwania:
Pliki dokumentujące realizację wyzwania: