Plan działania

Diagnoza i plan działania: "Plan działania"

Dodano: 30.11.2021

Które wyzwanie z obszaru "Wybory" wybraliście do realizacji?
4. Robimy przegląd dotychczasowego regulaminu SU i dostosowujemy go do naszych potrzeb i aktualnej sytuacji w szkole. Regulamin zawiera zgodną z zasadami i procedurami demokratycznymi ordynację wyborczą.
Co planujemy zrobić, jak to przeprowadzić oraz kiedy chcemy to zrealizować (miesiąc i rok)?

Planujemy napisać regulamin SU, dostosowany do naszych potrzeb i aktualnej sytuacji w szkole.

Czas realizacji: grudzień 2021r.

Czy to wyzwanie zrealizujemy obowiązkowo (każdy zespół ma zrealizować minimum 3 wyzwania z 3 różnych obszarów)?
Które wyzwanie z obszaru "Komunikacja i media" wybraliście do realizacji?
1. Tworzymy nowy uczniowski środek przekazu informacji w naszej szkole.

Chcielibyśmy, aby w naszej szkole działał radiowęzeł. Chcielibyśmy założyć skrzynkę, do której uczniowie naszej szkoły będą anonimowo wrzucali kartki z pomysłami działań SU.

Czas realizacji: marzec 2021r.

Nie
Które wyzwanie z obszaru "Działania uczniów i uczennic" wybraliście do realizacji?
3. Organizujemy dzień integracyjny lub noc integracyjną dla uczniów szkoły. Każda klasa jest odpowiedzialna za przygotowanie poszczególnych elementów wydarzenia.

Planujemy zorganizować dzień lub noc integracyjną dla uczniów naszej szkoły. Jeśli sytuacja epidemiologiczna nam nie pozwoli zorganizować tego zadania stacjonarnie postaramy się zorganizować warsztaty online, w których będą mogli wziąć uczniowie z naszej szkoły.

Czas realizacji: marzec 2022r.

Które wyzwanie z obszaru "Podejmowanie decyzji" wybraliście do realizacji?
2. Wybrany fragment przestrzeni szkolnej zostaje przeorganizowany przez uczniów i dla nich (np. stworzenie kącika wypoczynku albo remont sal zgodnie z zaleceniami uczniów i uczennic lub mural na ścianie szkoły stworzony przez młodzież).

Planujemy w naszej szkole zagospodarować fragment przestrzeni, w którym stworzymy kącik wypoczynku.

Czas realizacji: marzec 2022r.

Nie
Które wyzwanie z obszaru "Uczenie się i nauczanie" wybraliście do realizacji?
4. Organizujemy wsparcie w nauce dla koleżanek i kolegów z naszej szkoły (koleżeńskie korepetycje) lub dla nauczycieli i nauczycielek w nauczaniu zdalnym (nauka obsługi nowego narzędzia internetowego).

Planujemy zorganizować korepetycje ( w formie stacjonarnej lub formie zdalnej) dla młodszych uczniów w naszej szkole. Pomoc tym uczniom odbędzie się w świetlicy szkolnej, podczas ferii zimowych lub w wybrane soboty.

Czas realizacji: luty 2022r.