Wprowadzamy stały sposób komunikacji między uczniami i władzami SU

Komunikacja i media: "2. Wprowadzamy stały sposób komunikacji między uczniami i władzami SU."

Dodano: 03.12.2021

Stworzyliśmy email na którego kazdy uczeń naszej szkoły może wysłać wiadomość do członka SU z zapyatniem lub sugestią. Ponadto postawiliśmy w szkole "pudełko życzeń" do której uczniowie mogą wrzucać swoje pomysły lub propozycje co zmienić, aby było nam lepiej. Wyznaczony członek SU odbiera pocztę i sprawdza zawartość skrzynki.

Czytamy wiadomości na bierząco i staramy się wdrażać pomysły. Z okazji Mikołajek otrzymaliśmy kilka liścików z sugestią o to, aby uczniowie przebrali się za Mikołaja lub na kolor czerwony (założyli czapkę Mikołaja) a inne głosy sugerowały, aby przebrane osoby za Mikołaja nie były w tym dniu pytani.

W związku z tym ogłosilismy akcję:

PAMIĘTAJ DROGI KOLEGO PRZEBIERZ SIĘ NA SZÓSTEGO!!!

KTO PRZEBRANY TEN NIEPYTANY!!!

Na korytarzu szkolnym zawisł plakat, akcja została ogłoszona wsród uczniów.

Wszystkie liściki zbierzemy w jeden plakat i zaprezentujemy.

Więcej otrzymujemy liścików niż emaili.

Nic było problemów.

Uczniowie gratulowali nam pomysłu, że cieszy ich fakt, że mogą do nas zawsze napisać.

Każdy z uczniów mógł poczuć się ważny i doceniony, że jego głos również coś znaczy i może coć zmienić.

Zaskoczeniem było dla nas to,że otrzymaliśmy również email od rodzica z uwagami i sugestaimi, było to bardzo miłe.