Teleturniej ,,Kocham Cię Polsko"

Działania uczniów i uczennic: "2. Samodzielnie organizujemy działanie z okazji rocznicy odzyskania niepodległości, korzystając z pomysłów zamieszczonych na platformie Szkoły Demokracji."

Dodano: 07.12.2021

Wyzwanie to  quiz ,, Kocham Cię Polsko” z okazji dnia 11 listopada .Jest to pomysł realizowany pierwszy raz w naszej szkole . Projekt został zrealizowany w listopadzie 2021 roku. Z klas 4-8 wybierano po 3 uczniów, którzy rywalizowali z przeciwnikami z innych klas. Ich zadaniem było wykonanie zadań w pierwszej konkurencji musieli dokończyć tekst hymnu Polskiego. Drugą konkurencją było odgadnięcie postaci walczących o niepodległość, następnie odpowiadali na zadawane pytania historyczne i o niepodległość. Ostatnią konkurencją było odgadnięcie tytułu piosenki patriotycznej. Ich wyniki zostały przeliczano przez jury w skład którego wchodzili uczniowie i nauczyciele. Na koniec ogłoszono wyniki a wygrana została nagrodzona.

Uczniowie z klas IV-VIII. Nauczyciele uczący w szkole.

Opracowanie sceniarusza i zapanowanie nad stresem podczas teleturnieju.

Zaangażowanie wszystkich uczniów klas IV-VIII, jako uczestników i widzów.