Plan działania

Diagnoza i plan działania: "Plan działania"

Dodano: 12.12.2021

Które wyzwanie z obszaru "Wybory" wybraliście do realizacji?
Nasza własna propozycja wyzwania (napiszcie ją w opisie - musi być skonsultowana przez mentora i zatwierdzona przez niego)
Co planujemy zrobić, jak to przeprowadzić oraz kiedy chcemy to zrealizować (miesiąc i rok)?

Luty 2022 - debata uczniów i nauczycieli na temat używania telefonów w szkole.

Czy to wyzwanie zrealizujemy obowiązkowo (każdy zespół ma zrealizować minimum 3 wyzwania z 3 różnych obszarów)?
Tak
Które wyzwanie z obszaru "Komunikacja i media" wybraliście do realizacji?
1. Tworzymy nowy uczniowski środek przekazu informacji w naszej szkole.

Założenie strony Samorządu Uczniowskiego na Facebooku i Instagramie. (grudzień 2021)

Tak
Które wyzwanie z obszaru "Działania uczniów i uczennic" wybraliście do realizacji?
3. Organizujemy dzień integracyjny lub noc integracyjną dla uczniów szkoły. Każda klasa jest odpowiedzialna za przygotowanie poszczególnych elementów wydarzenia.

Przeprowadzenie dla całej społeczności szkolnej w ramach Kalendarza Świąt Nietypowych :Dzień Guzika" oraz "Dzień papierowego samolotu". (luty, marzec2022)

Tak
Które wyzwanie z obszaru "Podejmowanie decyzji" wybraliście do realizacji?
2. Wybrany fragment przestrzeni szkolnej zostaje przeorganizowany przez uczniów i dla nich (np. stworzenie kącika wypoczynku albo remont sal zgodnie z zaleceniami uczniów i uczennic lub mural na ścianie szkoły stworzony przez młodzież).

W kwietniu 2022 planujemy zagospodarować przestrzeń na świeżym powietrzu. Naszym pierwszym punktem jest zorganizowanie palet, z których wspólnie wykonamy kolorowe siedziska z wygodnymi poduchami.

Tak
Które wyzwanie z obszaru "Uczenie się i nauczanie" wybraliście do realizacji?
4. Organizujemy wsparcie w nauce dla koleżanek i kolegów z naszej szkoły (koleżeńskie korepetycje) lub dla nauczycieli i nauczycielek w nauczaniu zdalnym (nauka obsługi nowego narzędzia internetowego).

Od stycznia 20022 roku zaplanowaliśmy doraźną pomoc dla uczniów słabiej radzących sobie z opanowaniem materiału. W związku z powyższym naszym celem jest podczas długich przerw udzielać korepetycji w bibliotece.