Wprowadzamy stały sposób komunikacji między uczniami i władzami SU

Komunikacja i media: "2. Wprowadzamy stały sposób komunikacji między uczniami i władzami SU."

Dodano: 12.12.2021

Postanowiliśmy wprowadzić stały sposób komunikacji między nami, a resztą uczniów. Przeanalizowaliśmy możliwości i zdecydowaliśmy, że przeznaczymy jedną godzinę w tygodniu na spotkania i rozmowy z zainteresowanymi uczniami. Przygotowaliśmy plakat, rozwiesiliśmy i czekamy na interesantów.

Zaangażowana była grupa projektowa i uczeń , który robił zdjęcia.

Nie mieliśmy trudności.

Sukcesem jest to, że uczniowie są zainteresowani pracą samorządu. Zaczepiają nas na przerwach i pytają o to, co robimy, jak się do nas przyłączyć.

Inne pliki związane z realizacją wyzwania