Turniej koszykówki z okazji dnia chłopaka

Działania uczniów i uczennic: "Nasze własne wyzwanie (skonsultowane i zatwierdzone przez mentora)"

Dodano: 20.01.2022

5 października odbył się męski turniej koszykówki między poszczególnymi reprezentacjami danych roczników złożonych z uczniów 14 klas naszej szkoły. Uczestników wydarzenia było 57 oraz nauczyciele wychowania fizycznego i widownia. Dla uczestników były przygotowane słodkie upominki, a dla drużyny zwycięskiej oraz wyłonionego w trakcie trwania rozgrywek, najlepszego gracza przewidziane zostały nagrody. W trakcie trwania spotkania wszystkim towarzyszył dobry humor i chęć powtórzenia wydarzenia.

Nauczyciele wychowania fizycznego, uczniowie odpowiadający za skład sędziowski, fotorelację i komentarz rozgrywek oraz windowania składająca się z innych uczniów szkoły

Najtrudniejszym w realizacji było dopilnowanie, aby impreza ta była przeprowadzona zgodnie z przepisami dotyczącymi zagrożenia epidemiologicznego. Rozwiązaniem jakie przyjęliśmy, było zredukowanie liczby kibiców jedynie do uczniów mających w tym czasie zajęcia wychowania fizycznego. Wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniu były zobowiązane do dezynfekcji dłoni. Uczestnicy byli zobowiązani do noszenia maseczek na terenie szatni oraz trybun. Z uwagi na bezpieczeństwo graczy sprzęt również był poddany dezynfekcji.

Myślimy, że naszym największym sukcesem jest fakt, że cały turniej został przeprowadzony według zasad fairplay, równości i sprawiedliwości. Ku naszemu zadowoleniu po ukończeniu turnieju słyszeliśmy dużo pozytywnych opinii na jego temat.

Linki związane z realizacją wyzwania: