Zorganizowanie koleżeńskich korepetycji dla kolegów z młodszych klas.

Uczenie się i nauczanie: "4. Organizujemy wsparcie w nauce dla koleżanek i kolegów z naszej szkoły (koleżeńskie korepetycje) lub dla nauczycieli i nauczycielek w nauczaniu zdalnym (nauka obsługi nowego narzędzia internetowego)."

Dodano: 30.01.2022

W pierwszym tygodniu ferii zorganizowaliśmy koleżeńskie korepetycje z takich przedmiotów jak: matematyka, język polski i język angielski. Zdecydowaliśmy się na nie, ponieważ największa liczba ocen niedostatecznych została wystawiona z tych przedmiotów. Korepetycje te odbyły się poprzez platformę z jakiej korzystamy podczas lekcji zdalnych MS Teams.

Przed feriami zorganizowaliśmy konsultacje dla najmłodszych kolegów z klas 1-3 ( podczas zajęć na świetlicy szkolnej). Po feriach zimowych ( po powrocie do nauki stacjonarnej) planujemy wziąć udział w Ogólnopolskim Programie: "Uwolnij tę książkę". Podczas długich przerw będziemy czytali przedszkolakom bajki.

W realizację wyzwania byli zaangażowane tylko osoby z zespołu.

Najtrudniejsze podczas wyzwania były problemy z Internetem u osób chcących wziąć udział w korepetycjach. Sytuacja epidemiologiczna nie pozwoliła nam przeprowadzić tych korepetycji w szkole.

Cieszymy się, że młodsi koledzy nam zaufali i chętnie brali udział w zajęciach.