Wyboru do SU

Wybory i kwestie formalne: "1. Przeprowadzamy wybory do władz SU zgodnie z zasadami i procedurami opisanymi w poradniku CEO"

Dodano: 12.02.2022

Kiedy odbyły się wybory?
28 września 2021

W wyborach brali udział wszyscy przedstawiciele samorządów klasowych plus chętne osoby. Uczniowie oddawali swoje głosy w czasie jednej z lekcji na specjalnie przygotowanych kartach wyborczych.

W to wyzwanie byli zaangażowani uczniowie wraz z opiekunem z wolontariatu szkolnego jak również uczniowie klas 1-3. W naszej szkole działa także młodszy samorządzik

Najtrudniejsze było zmotywowanie uczniów do działania ponieważ mało kto wiedział na czym będzie polegała jego praca, dodatkowym utrudnieniem było brak chęci i czasu wolnego.

Sukces dopiero jest przed nami ponieważ osoby z samorządu szkolnego dopiero są w trakcie zdobywania wiedzy na czym polega praca samorządu i jaka rolę odgrywa w szkole.