tworzymy kącik wypoczynkowy dla uczniów młodszych

Podejmowanie decyzji: "2. Wybrany fragment przestrzeni szkolnej zostaje przeorganizowany przez uczniów i dla nich (np. stworzenie kącika wypoczynku, remont sal zgodnie z zaleceniami uczniów i uczennic, mural na ścianie szkoły stworzony przez młodzież)."

Dodano: 15.02.2022

By umilić naszym małym kolegom przerwy międzylekcyjne postanowiliśmy przeorganizować przestrzeń naszej szkoły i stworzyć dla nich kącik wypoczynkowy (nam większym już taki kącik stworzyła poprzednia grupa projektowa). Przedstawiliśmy nasz pomysł na zebraniu Samorządu Uczniowskiemu uczniom, Dyrekcji Szkoły a następnie Radzie Rodziców. Wszyscy zaaprobowali nasz pomysł obiecując pomoc w zdobyciu funduszy. Przygotowaliśmy kosztorys i zabawiliśmy się w dekoratorów przestrzeni wybierając odpowiednie wyposażenie do naszego nowego kącika. Udało się nam zdobyć odpowiednią sumę pieniędzy (pomogła Dyrekcja Szkoły oraz Rada Rodziców), dzięki czemu w styczniu 2022 powstał fajny (nie tylko naszym zdaniem) kącik wypoczynkowy dla naszych młodszych kolegów. (zdjęcia poniżej)

Samorządy Klasowe, Dyrekcja Szkoły, Rada Rodziców

zdobycie funduszy oraz zaprojektowanie kącika