Zorganizowanie kącików tematycznych

Podejmowanie decyzji: "2. Wybrany fragment przestrzeni szkolnej zostaje przeorganizowany przez uczniów i dla nich (np. stworzenie kącika wypoczynku, remont sal zgodnie z zaleceniami uczniów i uczennic, mural na ścianie szkoły stworzony przez młodzież)."

Dodano: 15.02.2022

Na początku tego roku po rozmowach uczniów z dyrekcją na temat potrzeby miejsc do odpoczynku w szkole, na najwyższym piętrze został wytyczony fragment korytarza do zagospodarowania. Zostały już zakupione stoliki i krzesełka. Poza tym, że uczniowie zadecydowali, gdzie zostanie wytyczona ta przestrzeń, mogli oni również zadecydować jak będzie ona wyglądała oraz co chcieliby zobaczyć w swoich kącikach. Projekt nie jest jeszcze ukończony, jednak w najbliższym czasie sektor ten ma zostać podzielony na trzy części oraz mają zostać dokupione przedmioty w celu stworzenia przestrzeni dla humanisty, ścisłowca oraz osób zaintersowanych językami.

Personel Szkoły

Największą trudnością było znalezienie funduszy, które ostatecznie udało się uzyskać od rady rodziców.

Stworzenie przestrzeni w której uczniowie bedą mogli odpoczywać i uczyć się