Wybory do władz szkolnych- SP Łazy

Wybory i kwestie formalne: "1. Przeprowadzamy wybory do władz SU zgodnie z zasadami i procedurami opisanymi w poradniku CEO"

Dodano: 26.02.2022

Kiedy odbyły się wybory?
2 połowa września 2021/ początek października 2021
  1. Kandydaci zgłosili swoją kandydaturę do wicedyrektora.
  2. Po zaakceptowaniu mogli rozpocząć swoją kampanię poprzez rozdawanie ulotek, rozwieszanie plakatów w szkole.
  3. Kiedy zainteresowanie plakatami wzrosło kandydaci chętnie odpowiadali na wszystkie pytania związane z ich dalszą działalnością
  4. W dniach 23-24.09 wybory zostały przeprowadzone korzystając z platformy Microsoft: Forms
  5. Wybory wygrał Brunon Szulik (klasa 8), a pozostałe kandydatki: Alexandra Orłowska i Kinga Krzywicka (klasa 6) zostały przyjęte jako wiceprzewodniczący i skarbnik

Nie jesteśmy w stanie ustalić jaka była frekwencja podczas głosowania, ponieważ do tych danych dostęp ma tylko Pani wicedyrektor, która obecnie jest na dosyć długim zwolnieniu. Postaramy się zdobyć jakoś te informacje.

zaangażowani byli tak naprawdę wszyscy uczniowie i nauczyciele (głosować mogli wszyscy ze społeczności wewnątrz szkolnej)

Wdaje nam się, że nie było dużych trudności. Wybory zostały przeprowadzone jak co roku. Jedyną rzeczą, na którą musieliśmy poświęcić trochę więcej czasu było znalezienie opiekuna samorządu.

Wybraliśmy kompletny, gotowy do pracy samorząd.