koleżeńskie korepetycje

Uczenie się i nauczanie: "4. Organizujemy wsparcie w nauce dla koleżanek i kolegów z naszej szkoły (koleżeńskie korepetycje) lub dla nauczycieli i nauczycielek w nauczaniu zdalnym (nauka obsługi nowego narzędzia internetowego)."

Dodano: 28.02.2022

W bibliotece szkolnej odbywały się spotkania z młodszymi uczniami, podczas którego, pomagaliśmy im w nauce i odrabianiu lekcji. Kilka dni przed spotkaniami poinformowałyśmy o nich młodszych uczniów. Następnie zrobiłyśmy listę chętnych. Realizacja zadania zajęła kilka dni. Od 22.02 do 25.02.

Pomoc dotyczyła języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego.

Uczniowie klasy 8 prowadzili zajęcia pod nadzorem nauczyciela. Udział w korepetycjach wzięło 9 osób.

Ze względu na pandemię ciężko było urządzić takie spotkania. Każdy miał założone maseczki i był przestrzegany reżim sanitarny.

Uczniowie byli zadowoleni z naszej pomocy. Dzięki spotkaniom mieli oni więcej wolnego czasu w domu.