Tablica i skrzynka!

Komunikacja i media: "2. Wprowadzamy stały sposób komunikacji między uczniami i władzami SU."

Dodano: 18.03.2022

status:
zaakceptowana

ostatnia zmiana statusu:
2022-04-11 10:06

Stworzyliśmy tablicę Samorządu Uczniowskiego, odżyła także skrzynka na uczniowskie pomysły!

na tablicy informujemy o sprawach bieżacych i konkursach, które organizujemy, w każdy piatek odpowiadamy na pytania, pomysły ze skrzynek. Zrealizujemy pomysł: dzień bez plecaka- przy okazji chcemy zrobić konkurs ba najbardziej kreatywny przedmiot zastępujący plecak! Pomysły i konkursy omawiamy podczas spotkań Nieformalnej Rady Szkoły. W szkole rozwiesiliśmy plakaty informujące, gdzie znajduje się skrzynka oraz w jaki dzień i gdzie odpowiadamy na prośby. Skrzynka szybko się zapełniła- Samorząd uczniowski regularnie ją opróżnia, wspołpraca z SU przebiega wzorowo, ponieważ dwie osoby z Samorządu biorą udział w programie Szkoła Demokracji. Pojawiły się prośby: o drogę krzyżową w ciemnosciach w szkole, zasugerowaliśmy modlitwę we własnym zakresie, o miesiąc maj bez sprawdzianów i kartkowek dla klas 8- załatwione, oraz m.in. o dzień bez plecaka czy dzień w kapciach - załatwione. Opiekunowie SU informują także o akcjach, na które uzyskaliśmy zgodę w ogłoszeniach w librusie. Zaczynają się one zazwyczaj tak: Drodzy uczniowie! Samorząd Uczniowski reaguje na Wasze prośby ze skrzynek, ktore znajdują się …… kolejny pomysł to …. Następnie wszelkie szczegóły.

Opiekunowie Samorzadu oraz członkowie SU.

Okres nauki zdalnej utrudniał kominikację.

Skrzynka jest pełna, uczniowie czytają ogłoszenia na naszej tablicy.