Tik Tok SP 21

Komunikacja i media: "1. Tworzymy nowy uczniowski środek przekazu informacji w naszej szkole."

Dodano: 19.03.2022

Wybraliśmy nowy środek przekazu informacji w postaci Tik Toka, ponieważ uczniowie i uczennice chętnie z niego korzystają, niemal wszyscy mają tę apkę w swoim telefonie. W naszej szkole jest wiele medium np. radio, gazetka, tablica SU, strona internetowa szkoły, skrzynka "Eureka". Tik Tok jest nowoczesnym środkiem informowania w naszej szkole.

W założenie Tik Toka zaangażował się zespół Szkoły Demokracji. Wszyscy mają wpływ i realizują pomysły w tym medium, natomiast jedna osoba koordynuje i jest odpowiedzialna za całość.

To bardzo proste narzędzie, z którym praktycznie nie było problemów.

Sukces to z pewnością zwiększająca się ilość polubień, bo to oznacza, że to medium podoba się społecznosci szkolnej. To doskonałe narzędzie, audiowizualne, łatwe w obsłudze, dostępne dla wszystkich.