Dzień integracyjny w naszej szkole

Działania uczniów i uczennic: "3. Organizujemy dzień integracyjny lub noc integracyjną dla uczniów szkoły, podczas których każda klasa jest odpowiedzialna za przygotowanie poszczególnych elementów wydarzenia."

Dodano: 27.03.2022

W pierwszy dzień wiosny zorganizowaliśmy dla naszych młodszych kolegów pokazy chemiczne, który przygotowaliśmy razem z uczniami koła chemicznego ( do którego też sami należymy). W tym dniu odbyła się także loteria dla uczniów naszej szkoły, której dochód przeznaczyliśmy na ukraińskich podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych. Udało się nam zebrać ok 2100zł, z czego się bardzo cieszymy. Udało się nam także zaplanować noc integracyjną w szkole. Po naradzie z opiekunami SU, panią Dyrektor uznaliśmy, że najlepszym terminem w którym może się odbyć noc jest 29.04.2022r.

Oprócz zespołu projektowego zaangażowani byli uczniowie koła chemicznego, opiekunowie SU oraz pani Dyrektor.

Nie spotkaliśmy trudności z jakimi nie potrafilibyśmy sobie poradzić.

Sukcesem dla nas jest to, że mimo obowiązków szkolnych udało nam się zrealizować zamierzone działania.