Złożenie szkolnego instagrama - szkoła podstawowa w Niepruszewie

Komunikacja i media: "1. Tworzymy nowy uczniowski środek przekazu informacji w naszej szkole."

Dodano: 27.03.2022

Postanowiliśmy założyć szkolnego instagrama, aby mieć możliwość kontaktu z uczniami. Chcieliśmy, aby każdy miał możliwość pooglądania co się działo na szkolnych wydarzeniach oraz powspominać ciekawe i fajne chwile. Na tym instagramie pojawiają się informacje dla uczniów, zdjęcia i relacje ze szkolnych imprez, wydarzeń (już pojawiły się zdjęcia np. naszego dnia bez plecaka). Na instagramie będą wstawione zdjęcia m.in. każdej klasy wraz z przedstawieniem przewodniczącego klasy oraz wychowawcy. W razie pytań lub prośby każdy uczeń będzie mógł od nas napisać na instagramie w wiadomości prywatnej. Każdy ma też możliwość skomentowania zdjęcia i przedstawienia swych opinii oraz doświadczeń. Dzięki założeniu instagrama chcemy, aby wszyscy uczniowie byli dobrze poinformowani o tym co się dzieje w szkole oraz, aby mogli się kontaktować z nami i innymi uczniami.

Pani dyrektor, panie z sekretariatu oraz uczniowie (gdyby nie oni nie moglibyśmy zrealizować wyzwania)

Każdy uczeń, który chce, aby jego wizerunek został udostępniony na instagramie musiał dać do podpisu rodzicom zgodę na przetwarzanie i udostępnianie jego wizerunku w internecie. Jeszcze nie wszyscy oddali zgody, dlatego wciąż czekamy, aby w pełni ruszyć z projektem.

Zgodę od pani dyrektor i wsparcie od nauczycieli

Linki związane z realizacją wyzwania: