Szkolny kącik kanapowy

Podejmowanie decyzji: "2. Wybrany fragment przestrzeni szkolnej zostaje przeorganizowany przez uczniów i dla nich (np. stworzenie kącika wypoczynku, remont sal zgodnie z zaleceniami uczniów i uczennic, mural na ścianie szkoły stworzony przez młodzież)."

Dodano: 31.03.2022

Samorząd uczniowski postarał wygospodarować środki pieniężne na zorganizowanie kącik wypoczynkowego w formie kanap i stolików, by uprzyjemnić czas spędzany podczas przerw szkolnych.

W porozumieniu z organizacją, z którą współpracują logistycy z naszego technikum, a mianowicie Centrum Dystrybucji SIGNAL otrzymaliśmy zniżkę na zakup kanap.

Zaangażowanie, rozmowy z przedsiębiorcami i dyrekcja przyniosły zamierzony skutek:)

Członkowie samorządu uczniowskiego bli zaaangażowanie w realizację wyzwania.

Najtrudniejsze było zdobycie odpowiedniej sumy pieniężnej i znalezienie dobrych gatunkowo kanap w dobrej cenie. dzięki uprzejmości przedsięborców i pomysłowości samorządu uczniowskiego wszystko się udało.

Kącik kanapowy był marzeniem uczniów, którzy na szkolnych korytarzach podczas przerw stali pod ścianą.

Za sukces uważamy spełnienie oczekiwań całej społeczności szkolnej.

Na pewno na wiosnę taki kącik pojawi się na zewnątrz, na świeżym powietrzu,