Blog naszej szkoły

Komunikacja i media: "Nasze własne wyzwanie (skonsultowane i zatwierdzone przez mentora)"

Dodano: 31.03.2022

Przewodnicząca władz SU założyła stronę internetową na której umieściła podstawowe informacje o naszej szkole. Został założony też oddzielny mail aby uczniowie mogli przesyłać swoje pomysły w specjalnie wyznaczone miejsce. Każdy uczeni naszej szkoły miał prawo dołączyć swoje pomysły do wspólnego bloga. Wszystkie pomysły przysyłane na maila blogowego zostały przeanalizowane przez grupę wyznaczonych osób. Nasz blog łączy całą szkołę zapewniając dobrą komunikacje między uczniami, a w dodatku każdy bez wyjątku może zaprezentować nowy świetny pomysł na kolejne posty i działania na tej platformie.

Władze SU oraz inni chętni uczniowie.

Najtrudniejsze było zebrać dobrą drużynę, która mogła by sprostać każdemu zadaniu i która była by przez cały czas tak samo zaangażowana w ten projekt.

Za sukces uważamy to jak bardzo udało nam się zintegrować i zaangażować naszą szkołę do dalszego działania ze stroną internetową.