sprawozdanie

Komunikacja i media: "4. Wprowadzamy stały sposób komunikacji uczennic i uczniów z dyrekcją."

Dodano: 02.04.2022

Wraz z grupą uznaliśmy, że w naszej szkole jest potrzebny środek komunikacji między uczeń – dyrekcja, dlatego też postanowiliśmy, iż najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie czegoś co będzie anonimowe, bo jak dobrze wiemy wiele uczniów ma obawy chodzić do osób „wyżej postawionych” w celu skrytykowania bądź też powiedzenia co im nie pasuje w naszej szkole. Zakupiliśmy więc drewniane pudełko, dzięki któremu można wrzucić kartki z informacją do dyrekcji. Związku z modernizacją naszej szkoły skrzyneczka trafiła pod opiekę Pań bibliotekarek i będzie tam do końca remontu naszej placówki oświatowej.

Do skrzyneczki będzie można dodać uwagi, propozycje, sugestie, apele, prośby, informacje od SU, ale i różnych grup działających w szkole.

Zaangażowana była przede wszystkim nasza opiekunka grupy projektowej, która zmotywowała nas do dokończenia projektu właśnie tym ostatnim zadaniem. Również zainteresowany, jak i otwarty była nasz Pan dyrektor, który się bardzo ucieszył na taki pomysł.

Najtrudniejsze dla nas było brak motywacji i chęci, ale dzięki pomocy ze strony opiekuna naszego projektu zdołałyśmy poczynić dalsze kroki ku końcowi.

Udało nam się znaleźć odpowiednie miejsce na skrzyneczkę, która będzie pod stałą kontrolą Pań z biblioteki i będziemy mieć pewność, iż nikt nie uszkodzi i „ubrudzi” długopisem skrzynki.